Sumsung Galaxy S20 FE Случај За Девојки Жени, Sumsung Galaxy S20 FE 5G Паричник Случај, Yiyahu Pu Кожа Картичка Покритие Shockproof Flip Фолио Телефон Случај За Sumsung Galaxy S20FE 6.5, Зелен Мермер

Sumsung Galaxy S20 FE Случај За Девојки Жени, Sumsung Galaxy S20 FE 5G Паричник Случај, Yiyahu Pu Кожа Картичка Покритие Shockproof

Достапно за вашата нарачка
DEN 255.20
Залиха:

Компатибилен Модел : Случај ЗА Samsung Galaxy S20 FE 5 G 6,5 инчи 5 G 2020 Ослободување САМО. Не е компатибилен со други телефонски верзии. (Без Заштитник На Екранот). Премиум Материјал : Изработен од хибридна стп кожа двослојна структура +мек тпу браник, удобен и одличен допир, убав капак на куќиштето на телефонот ја штити Вашата галаксија С20 ФЕ од какви било удари, капки, гребнатини или оштетувања. Држач за картички И Магнетни Копчиња : Внатре има 3 слотови за картички, погодно за чување картички, ЛИЧНА КАРТА, лиценца или други картички. Со 4 магнетни копчиња, направете ги вашите важни картички безбедност и безбедност. Луксузен Моден Стил : 4 стилови дизајн за вас избор, живописна шема, никогаш не исчезнуваат : зелена мермерна шема, розова мермерна шема, бела цветна шема, розова цветна шема. Атактивна футрола за телефон Галакси С20 ФЕ, особено за жени и девојки. Прецизни Исечоци : Прецизни исечоци и овозможуваат лесен пристап до вашиот телефон без никакви проблеми. Мазна површина, а исто така може да се користи како штанд. Добар подарок за пријател или семеен менбер на роденден. Кикстенд. Нов Фустан За Телефон, Прекрасно Расположение За У. - Yiyahu Телефон Случај Дизајн Информации За Производот 1. Име на производот : Sumsung Galaxy S20 FE 5 G Флип Случај 2. Тежина на производот : 0,22 фунти, Совршен За S20 FE 4. Боја на производот : Прикажана како слика 5. Предмет Цели : Жени И Девојки, Секој 6. Материјал на производот : хибридна стп кожа двослојна структура+Мека тпу Браник Карактеристики на Производот 1. Кажете им Збогум На Традиционалната Телефонска Кутија : најновиот дизајн на куќиштето на телефонот во 2022 година, со свежи и модерни елементи, го прави куќиштето на вашиот мобилен телефон најсјаен и најпривлечен во толпата. 2. Луксузен Моден Стил S20 FE Покритие : имаме за цел да го доживееме искуството на среќен клиент и вредноста на телефонската кутија и издржлив, 4 стилови дизајн за избор, зелена мермерна шема, розова мермерна шема, бела цветна шема, розова цветна шема. 3. Мултифункционален Случај Sumsung S20 FE : 2 во 1 комбинација телефонска кутија, практични 3 згрутчување на картички како употреба на паричник, погодно за чување картички, ЛИЧНА КАРТА, лиценца или други картички. 4. Пренослив Заштитен Паричник Флип Случај : со 4 магнетни копчиња, направете ги вашите важни картички безбедност и безбедност. Уште повеќе, куќиштето е против лизгање и против гребење, отпорно на удари и отпорно на удари. Пакетот Вклучува 1 € Yiyahu Sumsung Galaxy S20 Fe Случај.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата