Sunera Sanitary салфетка за отстранување на салфетка за салфетка, женски хигиенски производи Тампон и отпад за отстранување на отпад, wallид, монтирање комерцијална 304 не'рѓ

Sunera Sanitary салфетка за отстранување на салфетка за салфетка, женски хигиенски производи Тампон и отпад за отстранување

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Трајни - Направено од траен, не'рѓосувачки челик отпорен на корозија 304 за садот, вклучувајќи завртки. Чист - материјалот од не'рѓосувачки челик може лесно да се избрише за да се обезбеди чистота во вашиот објект. КОРИСНИЧКИ ПРИРАЧНИК - Фукнете ја салфетката без да допрете ѓубре, отворете со клуч од дното. Спречете мирис - садот е опремена со капакот за затегнување за да помогне да содржи мириси. Големина : 9,4 x 11 x 4 ". Трајно - Изработено од трајно, отпорен на корозија од 304 не'рѓосувачки челик за садот, вклучувајќи завртки. Чист - материјалот од не'рѓосувачки челик може лесно да се избрише за да се обезбеди чистота во вашиот објект. салфетка без допирање на ѓубре, отворена со клуч од дното. Спречете мирис - садот е опремена со капакот за затегнување за да помогне да содржи мириси. Големина : 9,4 x 11 x 4 ". Класична и цврста санитарна корпа, идеална за сите видови на јавни тоалети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата