Сунзел Скриен задникот за кревање хеланки за жени со високи половини на лежишта за тренинзи за вежбање салата плен хулахопки

Сунзел Скриен задникот за кревање хеланки за жени со високи половини на лежишта за тренинзи за вежбање салата плен хулахопки

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

96% најлон, 4% спандекс. Увезени. Еластично затворање. Legingsе се видат леглави со светло. 25 инчи Беспрекорни хеланки на задникот : Хелеги на Сунзел кои ги испробаат и тестираат многу беспрекорни ентузијасти на хеланки, конечно направивме совршен цвест на задникот што обезбедува зачувување на задник и флексибилност што нема да биде истакнато и нема лесно да се искинат. Хеланки за кревање на задниот дел на половината : женски лежишта со контрола на стомакот и висока лента за половината што совршено го обликуваат задникот и тенок половината, додека компресијата му дава ласкава контура на вашата фигура. Леглави за кревање плен : Овие еластични хеланки се 4-насочни ткаенини за истегнување, не гледајте и доказ за сквотот, ви овозможува да сквотите или да кревате тегови. Плус, трите нивоа на половината за компресија е доволно широк за да им дадат поддршка на вашите стомачни мускули без да се тркалаат. Функционална ткаенина за теретани за жени : мека активна облека, лесна, дише и брзо сушење Функционална ткаенина за да ви помогне да ве олади и суви додека вежбате, да ја направите вашата вежба полесна и поудобна и да ви помогне да постигнете подобри резултати од фитнесот. Беспрекорни спортски хулахопки : Затегната ткаенина е поттање на пот, дизајни за цвест на плен од ласкави се ласкави за многу типови на каросерија и веднаш ќе го направат вашиот задник да изгледа креен и перкиер. Секојдневниот стил е совршен за кога трчате работи, правите јога или одите на џогирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата