Супер Марио забава - [Nintendo Switch]

Супер Марио забава - [Nintendo Switch]

Достапно за вашата нарачка
DEN 1439.84
Залиха:

Nintendo Switch Super Mario Party. Бренд : Нинтендо. Производител : Нинтендо. Nintendo Switch Super Mario Party. Бренд : Нинтендо. Производител : Нинтендо. Прославете ја забавата на Марија, во секое време и каде било. Вообичаената игра на табли е додадена со нови стратешки елементи, како што се коцки што можат да ги користат само одредени карактери. Сите нови методи на игра може да се најдат и во играта, вклучително и мини игри што ја одликуваат функционалноста на контролорите на радоста и новите режими на игра што ќе ги воодушеват вашите пријатели и семејство. Механизмот за игри на табли се враќа во класичниот модел со четири играчи во кој играчите наизменично се вклопуваат во потрага по starsвездите и ја повлекуваат таблата за игри. Можете дури и да поврзете две конзоли на Nintendo Switch заедно и да уживате во динамични нови стилови на игри, како што е режимот на просторијата за слободни простории. Мешавината на нови режими и мини игри со класичен стил на игра на табли обезбедува возбудлива забава забава кога, каде и со кого сакате! Ве чекаат многу нови режими, вклучително и : • Партија на Марио : Класичното искуство на играта на партијата Марио е надополнето со нови елементи како што се коцки поврзани со ликови, групен систем и нови табли за игри. • простор за слободно време на жаба : Во овој динамичен нов стил на игра, две конзоли на Nintendo Switch можат да се поврзат заедно во режим на табела. • Во 80 нови мини игри има широк спектар на можности за играње. • Брзи, забавни мини игри за кои е потребно чувство на прсти додека ги користите контролорите на радост на различни начини. • Онлајн играта бара платено членство на Nintendo Switch Online. Софтвер на германски јазик.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата