Superb® Привремени Тетоважи-Инспириран Паун Месечината Накит Лекување Јога Медитација Тетоважа

Superb® Привремени Тетоважи-Инспириран Паун Месечината Накит Лекување Јога Медитација Тетоважа

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Пакетот вклучува : 2 лист На Вечера привремена тетоважа (СВ-112). Големина на листот : 8 х 4 инчи широк и висок (20см х 10см). Квалитетна привремена тетоважа. Безбедно и нетоксично, печатено со мастило на база на зеленчук. Долготрајни и водоотпорни. Тие нема да се измијат и ќе траат 2-3 дена. (Ако не триете тетоважи со темп со облека, тоа ќе трае уште подолго). Одлично за забави, клупски ноќи, Ноќта на Вештерките, собири, секојдневно носење, одење на шопинг, носење на плажа или базен, концерти, косплеи, родендени, фотосесии, уметнички и занаетчиски проекти и многу повеќе..Создадете свој уникатен стил.. Вечерните Тетоважи се погодни за секого, жени, мажи, девојчиња и момчиња. Носете врвни тетоважи на раката, лицето, раката, вратот, рамото, долниот дел на грбот, ногата, зглобот, глуждот, градите, колкот или каде сакате. Лесно За Нанесување. Лесно Се Отстранува. Без Хаос, Без Болка, Без Посветеност, Без Жалење. Влажна крпа против ак на тетоважа. Притиснете надолу и проверете дали ќе го навлажнете темелно. Почекајте 20-30 секунди, излупете ја хартиената подлога. Нежно исплакнете ја сликата со вода за најдобар ефект. четкајте со пудрата за лице затегната на кожата за да ја наместите. Сфаќаш дека изгледа реално? Луѓето ќе зјапаат во вас! Но, само со денови, а не со години дизајнот карпи. Бојата се појавува. Можете да направите и вратите, но секогаш ќе бидете свои. Кул е. Пакетот вклучува : 1 лист Вечерна Големина На Привремена Тетоважа : 8 " на 6 "(20см х 15см). Големината не е важна. Изгледот го прави тоа. Вашата привремена тетоважа оди на кој било дел од вашето тело. Бидете подготвени да ги игнорирате прашањата како : "where, од каде го добивте вашето тело?"Знаете што сакате и можете да го направите тоа. Сега направи избор и направи разлика. Се работи за тебе. Лесно и брзо се нанесува и отстранува. Ќе знаете како да го направите тоа за неколку секунди кога ќе видите упатства на пакувањето. Бабата на дизајнерот го облече во рок од 2 минути со нејзиното куче што гледа и турка. Вечера (ТМ) Е регистриран американски бренд. Над стотици+ стилски и неверојатни дизајни и броење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата