Supvox 2 парчиња рекорди додатоци за винил игла за замена на грамофон, касети со мастило за мастило, рекорд играч на играч фонографски крст

Supvox 2 парчиња рекорди додатоци за винил игла за замена на грамофон, касети со мастило за мастило, рекорд играч на играч фонографски

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Игла за снимање-Пијано рацете се дизајнирани со игли со дијаманти за да се обезбеди современа изведба и совршена репродукција на звук и музика. Игла за замена на снимање- Одличен квалитет на звук и способност за следење. Игли од грамофон- Совршено како замена или резервна кертриџ. Винил плеер- Лесна инсталација. Нема алатки за потреба, можете лесно да ја инсталирате иглата за снимање сами. Винил плеер игла- многу погодна како замена или резервна кертриџ. Аудио додатоци. Аудио додатоци. Список на пакети 2 x Карактеристики на игла - Материјал : Пластична замена на иглата за грамофон. - Лесна инсталација. Нема алатки за потреба, можете лесно да ја инсталирате иглата за снимање иглата за снимање. - Со конусен игла, давање подобар одговор на бас и игла за поголем реализам. - Материјална рака со висок степен, со дизајн на игла за дијаманти за играње живот и совршен превод на гласовни и музички додатоци. - Одличен квалитет на звукот и силна способност за следење на фонографска игла. - Совршено како замена или резервна копија на касетата. - Боја : Како што е прикажано додатоци за. - Големина : 2,8x1x1cm/ 1.1x0.39x0.39 инчни грамофони за винил рекорди. Гудници Описграфофон Делови Ова е одличен стилус за замена за плеер/ рекорд плеер. Дизајн за играње живот и совршен превод на глас и музика. Замена на иглички за игли на рекорд Лесно е да се инсталира, обезбедувајќи одличен квалитет на звукот и силна способност за следење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата