Свадбена закачалка, прилагодени закачалки за венчавки, Персонализирана закачалка за невеста, г -ѓа Хангер, свадба, закачалка за датум

Свадбена закачалка, прилагодени закачалки за венчавки, Персонализирана закачалка за невеста, г -ѓа Хангер, свадба, закачалка

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Свадбите се толку посебни и лични! Навистина е вашиот посебен ден. Каков начин да го направите уште позаборавно со убава закачалка да ви го закачите фустанот!. Неверојатни фотографии од денот на свадбата : Стилски дизајн, елегантен боја, врежана „невеста“, лента лак, декорација на бисери, направете ги вашите фустани да изгледаат особено фантастично кога се фотографираат на неа. Getе добиете незаборавни фотографии што прават прекрасни чувари!. Погодно од 360 степени вртење на кука и изрез : дизајнирани со кука за борба со вртливата од 360 степени на вртење на хром, можете да висат и да земате облека под кој било агол. Две степени од двете странични раменици можат да ја задржат вашата привлечна облека на едно место без да се лизнете. Цврст, издржлив и еднократно. Секоја од нашите закачалки од дрво се изшкуркани добро и завршиле во мазна завршница што ги потенцира дрвото од дрво и слој сјај за стилска убавина. Доволно големи и цврсти за поддршка на тешки венчаници. Одличен подарок и сувенир : Оваа г -ѓа Хангер за венчаница е одличен подарок за венчавки за да бидат невести, за да се задржи на вашиот незаборавен голем ден. Тоа е едноставно и елегантно, без излишни додатоци, оставете ја убавината на вашата наметка да заблеска. Свадбите се толку посебни и лични! Навистина е вашиот посебен ден. Каков начин да го направите уште позаборавно со убава закачалка да ви го закачите фустанот!. Неверојатни фотографии од денот на свадбата : Стилски дизајн, елегантен боја, врежана „невеста“, лента лак, декорација на бисери, направете ги вашите фустани да изгледаат особено фантастично кога се фотографираат на неа. Getе добиете незаборавни фотографии што прават прекрасни чувари!. Погодно од 360 степени вртење на кука и изрез : дизајнирани со кука за борба со вртливата од 360 степени на вртење на хром, можете да висат и да земате облека под кој било агол. Две степени од двете странични раменици можат да ја задржат вашата привлечна облека на едно место без да се лизнете. Цврст, издржлив и еднократно. Секоја од нашите закачалки од дрво се изшкуркани добро и завршиле во мазна завршница што ги потенцира дрвото од дрво и слој сјај за стилска убавина. Доволно големи и цврсти за поддршка на тешки венчаници. Одличен подарок и сувенир : Оваа г -ѓа Хангер за венчаница е одличен подарок за венчавки за да бидат невести, за да се задржи на вашиот незаборавен голем ден. Тоа е едноставно и елегантно, без излишни додатоци, оставете ја убавината на вашата наметка да заблеска. Свадбите се толку посебни и лични! Навистина е вашиот посебен ден. Каков начин да го направите уште позаборавно со убава закачалка да ви го закачите фустанот! Овие сопствени закачалки прават прекрасен чувар, како и слики и подароци за невестинска забава. Детали што потоа го доставувате презимето на невестата за да можеме да го гравираме во дрво и да го прикачиме на закачалката. Ако изберете да го додадете датумот на закачалката, тој ќе биде врежан во закачалката, како што е прикажано на примената слика. Грвеме на дрво, така што ќе биде бојата на дрвото. Датумот ќе се покаже како целосен датум. Пр. : 28 април 2021 година Вуд.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата