SVAPO 22mm селектор на копчето Ротари прекинувач за заклучување на моментот 2NO 1NO1NC 2 3 Позиција DPST 10A 400V прекинувач за напојување Вклучено/Исклучено

SVAPO 22mm селектор на копчето Ротари прекинувач за заклучување на моментот 2NO 1NO1NC 2 3 Позиција DPST 10A 400V прекинувач

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Материјал : . Материјал за контакт : бакар. Севкупна големина : 29 × 37 × 77мм. Боја на копчето : зелена/црвена/црна. Тип на терминал : завртка (4 терминали). Материјал : . Материјал за контакт : бакар. Севкупна големина : 29 × 37 × 77мм. Боја на копчето : зелена/црвена/црна. Тип на терминал : завртка (4 терминали). Описи Обезбедување на големината : 29 × 37 × 77мммантинг Големина на дупката : 22ммоперација Тип : Конфигурација на само-заклучување на контакт : 1 NO1 NCUI : 400 V, ITH : 10 Аматеријал : Контакт Материјал : Копарбаттон Боја : Зелена/црвена/црвена/црна/црна/црна боја ° C ~+55 ° Cmechanicla Life : 1.000.000 Times Electrical Life : 300.000 пати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата