Светилка Заострен Држач За Свеќи Држачи За Свеќи, Комплет од 2 Држачи за Свеќи, Високи 4 и 6 Инчи, Неутрален Крем &засилувач; Руменило Розова, Модерни Држачи За Свеќи З?

Светилка Заострен Држач За Свеќи Држачи За Свеќи, Комплет од 2 Држачи за Свеќи, Високи 4 и 6 Инчи, Неутрален Крем &засилувач;

Достапно за вашата нарачка
DEN 639.84
Залиха:

МОДЕРЕН + СТИЛСКИ - овој два пакет држачи за скулпторски стапчиња за свеќи има едноставна, но смела форма во елегантни неутрални тонови. Дијаметар : 2,5 Инчи. Висини : 4,25 Инчи и 6,25 Инчи. ОДГОВАРА НА ЗАОСТРЕНИ СВЕЌИ-Дизајнирани за цврсто вклопување на стандардна свеќа со дијаметар од 0,75 инчи по ваш избор. На сликата со нашите 7 Инчен Бесконечност Фитил Заострени свеќи (не се вклучени, АСИН : B08 NWJB2 SD). ЕЛЕГАНТЕН ДОМАШЕН ДЕКОР-суптилните тонови на крем и тегет розова боја се нагласени со песочна текстура. Внатрешноста на свеќниците е изработена од издржлив алуминиумски метал. СОВРШЕН ЗА ПРОЛЕТ-Уживајте во меките пастели и во тренд, инспирирана од Скандинавците во вашата спална соба, дневна соба или центар за венчавки. ВИСОК КВАЛИТЕТ-Светилка стои зад нашите производи. Комплетот Држач За Стапчиња За Свеќи Ингрид вклучува гаранција од 90 дена. МОДЕРЕН + СТИЛСКИ - овој два пакет држачи за скулпторски стапчиња за свеќи има едноставна, но смела форма во елегантни неутрални тонови. Дијаметар : 2,5 Инчи. Висини : 4,25 Инчи и 6,25 Инчи. ОДГОВАРА НА ЗАОСТРЕНИ СВЕЌИ-Дизајнирани за цврсто вклопување на стандардна свеќа со дијаметар од 0,75 инчи по ваш избор. На сликата со нашите 7 Инчен Бесконечност Фитил Заострени свеќи (не се вклучени, АСИН : B08 NWJB2 SD). ЕЛЕГАНТЕН ДОМАШЕН ДЕКОР-суптилните тонови на крем и тегет розова боја се нагласени со песочна текстура. Внатрешноста на свеќниците е изработена од издржлив алуминиумски метал. СОВРШЕН ЗА ПРОЛЕТ-Уживајте во меките пастели и во тренд, инспирирана од Скандинавците во вашата спална соба, дневна соба или центар за венчавки. ВИСОК КВАЛИТЕТ-Светилка стои зад нашите производи. Комплетот Држач За Стапчиња За Свеќи Ингрид вклучува гаранција од 90 дена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата