Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Acer Течност E700 10 Инчи Со Далечински управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Acer Течност E700 10 Инчи Со Далечински управувач За Пренос Во

Достапно за вашата нарачка
DEN 675.20
Залиха:

УСБ-Кабелот прави прстенестото светло да може да се користи на отворено. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Прилагодени 3 Опции За Светла Боја-Топло Бело Светло.●ИНСТРУКЦИИ : ●Ставете ја основата на маса, биро или која било рамна површина. Можете лесно да го заклучите на вашата погодна висина.●Шминката од нашата прстенеста светлина дава подобро осветлување за вашата шминка и прави да изгледате попривлечно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата