Swpeet 80Pcs 3/16 x 9/16 / 3/4 / 13/16 / 1 Алуминиумски Долг Зафат Три-Зафат Навртки Три-Пати Три Сијалица Монтажа Занитвам Слепи Навртки Асортиман Комплет, Три-Зафат Занитвам Соврш?

Swpeet 80Pcs 3/16 x 9/16 / 3/4 / 13/16 / 1 Алуминиумски Долг Зафат Три-Зафат Навртки Три-Пати Три Сијалица Монтажа Занитвам

Достапно за вашата нарачка
DEN 271.84
Залиха:

Квалитетот е прифатлив со сигурност. Тие се одлични за да имаат околу кога ќе им треба најмногу. ? 2, Прекрасна вредност! ? Голема вредност за парите во споредба со тоа што треба да купите многу различни големини. 3/16 "големина на дупка, главата на навртки е околу 3/8", црниот дел е 1", опсегот на Зафат е 1/6" - 1/2 " (4ММ-12ММ). ? Мора Да Има!!! Одлично е да имате ако правите некаква изработка со метал или сакате да се заинтересирате за градење со метал ова Се одличен начин Да започнете Едноставно да имате аголна мелница некој лим за сечење клупа и пиштол за занитување и навртки е одличен лесен евтин начин да започнете со обработка на метал или ако правите додатоци на вашиот автомобил или што било друго. Можете да купувате и користите со доверба. ? Спецификации : ? Големина На Дупка : 3/16"? Главата на навртки е околу 3/8", црниот дел е 1"? Опсегот на зафат е 1/6"-1/2 " (4ММ-12ММ).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата