Synvy [3 пакет] Заштитник на екранот, компатибилен со SWATCH SUOK143 Multiboost TPU филм SmartWatch Smart Watch Protecters [не калено стакло]

Synvy [3 пакет] Заштитник на екранот, компатибилен со SWATCH SUOK143 Multiboost TPU филм SmartWatch Smart Watch Protecters [не

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

★ [Не калено стакло] Ве молиме, бидете забележани дека овој заштитник на екранот е мек филм TPU, а не калено стакло. Protecter [Отпорен на гребење] заштитник може ефикасно да го заштити вашиот паметен часовник од несакани измами и гребнатини со нож, клучеви и некои други тврди материи. ★ [Лесна инсталација] 4 H тврдост со 100% лепила без меурчиња за лесна инсталација и нема остаток кога се отстранува. ★ [Ултра јасна] екстремна јасност ја зачувува оригиналната осветленост и дефиниција на екранот, обезбедувајќи незаменливо искуство за гледање. ★ [Висока чувствителност] Truetouch чувствителност за невидлива и совршена заштита на екранот на допир.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата