Syzhiwujia завртка женски хексадецимален месинг за растојанија за растојание за растојание од навој на навој PCB/компјутерска матична плоча за распрскувач на рамна рамк

Syzhiwujia завртка женски хексадецимален месинг за растојанија за растојание за растојание од навој на навој PCB/компјутерска

Достапно за вашата нарачка
DEN 645.12
Залиха:

Завртките можат да ги задоволат вашите повеќекратни потреби. Направено од висококвалитетен месинг материјал, издржлив, -резистентен. Спецификација на низата на производот : М6, Вкупна должина : 20мм. Врвна технологија за производство и строги стандарди за квалитет за да се обезбедат стабилни и висококвалитетни производи. Широко користени во електроника, компјутери, компјутерски табли, DIY, итн. Завртките можат да ги задоволат вашите повеќекратни потреби. Направено од висококвалитетен месинг материјал, издржлив, -резистентен. Спецификација на низата на производот : М6, Вкупна должина : 20мм. Врвна технологија за производство и строги стандарди за квалитет за да се обезбедат стабилни и висококвалитетни производи. Широко користени во електроника, компјутери, компјутерски табли, DIY, итн. Нашите завртки ќе траат подолго од другите хардвер на пазарот за употреба на солена вода. : Hexmaterial : Brassnote : 1 : Поради разликата помеѓу дисплејот и светлината, може да има мали разлики во бојата.2 : Дозволена грешка во количината ± 2 парчиња. Изработка на тоа трае подолго за вас.

Кон својствата

M6, Total length:
20mm

Најдобри предлози во категоријата