Таблет куќиште за покривање компатибилен со Kindle Fire 7 Case 2019/2017/2015, Премиум кожен случај тенок преклопување на фолио покритие заштитно покритие со слот за картички/ав?

Таблет куќиште за покривање компатибилен со Kindle Fire 7 Case 2019/2017/2015, Премиум кожен случај тенок преклопување на фолио

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Направено од висококвалитетен кожен материјал PU за да ви даде удобна сензација при држење. 3. Компактен, лесен, уникатен стилски дизајн, трендовски и удобно чувство. 4. Заштитете ја вашата вредна таблета од нула, прашина, шок. Компатибилност- конкретно дизајниран за Kindle Fire 7 Case 2019/2017/2015 (9-ти/7-та/5-та генерација) кутија. Назад на вашата таблета.Восежниот купување на погрешен производ. 1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Направено од висококвалитетен кожен материјал PU за да ви даде удобна сензација при држење. 3. Компактен, лесен, уникатен стилски дизајн, трендовски и удобно чувство. 4. Заштитете ја вашата вредна таблета од нула, прашина, шок. Компатибилност- конкретно дизајниран за Kindle Fire 7 Case 2019/2017/2015 (9-ти/7-та/5-та генерација) кутија. Назад на вашата таблета.Восежниот купување на погрешен производ. Лесен за инсталирање и погодно за носење со компетибилни модели : За Kindle Fire 7 Case 2019/2017/2015 (9-ти/7-та/5-та генерација) Карактеристики на таблети Case Product : -Инечни џебови би можеле да држат картички.-2 Подигнати линии внатрешни Таблетот безбедно, заштити го уредот од лизгање кога читате или гледате видеа.-Заштитени таблети од лизгање, гребнатини и отпечатоци. -Не нешто големо и гломазно. Поддржано автоматско спиење за будење Функција и продолжете го животот на услугата. Контактирајте нè во секое време. Сигурно дека целото прашање може да се реши правилно. Боите прикажани на слики може малку да се разликуваат од вистинскиот производ заради поставките за осветлување и боја. Што е во пакетот : 1xdropproof Caseallows Лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа без да го отстраните случајот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата