Таблет заштитна кутија Детска кутија за iPad 10.2 со браник на рачката | Заштитна таблета за стоп-таблета за таблети EVA ShockProof лесен заштитени капаци на куќиштето

Таблет заштитна кутија Детска кутија за iPad 10.2 со браник на рачката | Заштитна таблета за стоп-таблета за таблети EVA ShockProof

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Заштита на таблети за заштита на таблети. Дизајниран само за i Pad 10.2 "(2021/2019) таблет. Не е компатибилен со какви било други режими. Ве молиме проверете го бројот на моделот на задниот дел од вашата таблета пред купувањето. [Целосна заштита] -Дабилен мал октопод кутија за деца, доаѓа со подигнат екран Рабови на рамки, густа пена целосно го покрива грбот, страни и се протега над површината на екранот на таблетите, што значи дека екранот ќе остане безбеден од гребнатини ако се постави на лицето. [Детска пријателска] -Вие нема да се чувствувате среќни кога сте Погледнете го случајот со таблети постепено деконструиран од бескрајната енергија на вашите деца и зачудувачка креативност. Овој случај е она што ви треба. Направено е од високо квалитетни деца пријателски за деца Ева, нетоксична и невкусна, без штета на здравјето, идеално за момчиња , девојчиња, мали деца, училишни и посебни потреби. [Мултифункционално носење кутија] -рачка за рачка (рачката е обезбедена со слот за игла) за удобен зафат со една рака (погоден за помали раце на децата) за лесно носење и патување, рачки набори во исправен удар за гледање филмови или подобрен агол на пишување. Заштита на таблети заштитни случаи на куќиште на таблети Објавување : *Направено од нетоксична густа тешка ева пена и PCMaterial Compared со друг материјал, Ева е полесно да се расчисти и да се заштеди. Предности на предности : Не-боја што се менува и не е леплива со валкана. Лесна, издржлива, отпорна на удар.*Прилагодливата и отстранлива лента за рамо е удобно и хуманизирано. Тоа е погодност. Можете да ја носите таблетата во секоја прилика, како што се патување, седиште за автомобили и училница. Само оставете ги вашите раце слободни! -Приетски дизајн : Внатрешниот жлеб на заштитната обвивка е дизајниран со бројни поддржувачи на жлебови со мали области, што е корисно за дисипацијата на топлина на уредот. Случајно куќиште со рачки за носење компатибилни со деца, рачките на страните го прават тоа многу лесен компатибилен со децата мали раце да ги носат. Прилагодените исечоци овозможуваат целосен пристап до портата за полначи, звучници, фотоапарати, слушалки, јачина на звук и копчиња за напојување. Лесно е да се исчисти овој случај, бидејќи може да се перат, затоа не треба да се грижите вашите деца да го извалкаат. Што е во пакетот : 1xdropproof case1xshoulder каиш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата