Тамија Америка, Ад Фина Вежба за Стожер 0,7 мм , там74128

Тамија Америка, Ад Фина Вежба за Стожер 0,7 мм , там74128

Достапно за вашата нарачка
DEN 497.60
Залиха:

Направено од Тамија. Фините дупчалки за стожер овозможуваат дупчење на попрецизни дупки во вашите различни проекти за моделирање. Стожерните дупчалки имаат битови кои се потенки од нивното стебло, за поголем отпор против кршење и намалено отстапување. - Издржливиот материјал е отпорен на кршење. - Висококвалитетната битна завршница дава одличен квалитет на дупката. - Може да се користи на голем број материјали, вклучувајќи пластика, метал, месинг и дрво. - Секоја големина доаѓа со пластична кутија за складирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата