Татко Ксигуа Божиќна Корпа За Перење Ирваси Склоплива Оксфордска Ткаенина За Перење Ја Попречува Преклопната Торба За Перење Облека Со Рачки, Божиќна Декорација

Татко Ксигуа Божиќна Корпа За Перење Ирваси Склоплива Оксфордска Ткаенина За Перење Ја Попречува Преклопната Торба За Перење

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Полиестер. Увезени. ●Големина€12.6 во (L)x11in (W)x22. 7in (H). ●Материјал} нашата корпа за перење е изработена Од оксфордска ткаенина, совршена Водоотпорна.Надворешноста на корпата за перење е дизајнирана со шарени модни отпечатоци, а дното и внатрешното се црни не-печатење. ●Пренослива Рачка●со двојна алуминиумска рачка и мека подлога за сунѓер, лесна за носење кога ја земате како корпа за перење алишта. Алуминиумската рачка е цврста и мала тежина, сунѓерската подлога е отпорност на алергија. ●Дизајн На преклопување ● корпата за перење може лесно да се преклопи и складира. Кога се користи, протресете го рамно и ставете го на местото што ви треба. Можете да го преклопите за да заштедите простор кога не е во употреба. Идеален за универзитетски студентски домови, кампери, апартмани, хотелска употреба, расадници за бебиња, помошни простории и места за купување. €Мултифункционален тоа не е само корпа за перење, туку е и корпа за складирање. Можете да го користите за чување на вашите кадифен играчки, перници и се што е во големина. Може да ја направи вашата спална соба, бања и вашиот дом почисти и уредни. Заштедете Го Вашиот Простор со Ксигуа алиштата Го Попречуваат складирањето на кантите за перење ксигуа се забавен и креативен начин за организирање и чување играчки, облека, ќебиња, крпи и многу повеќе. Овие одлични корпи за перење во детска соба или студентски дом со Пренослива Рачка за лесен транспорт и удобност. Причината поради која избирате корпи за Перење ксигуа? ?Едноставен И стилски Дизајн на изглед.?Склопливиот и разноврсен дизајн го прави пренослив и удобен за носење.? Има голем капацитет за држење за да ги собере сите ваши алишта.?Удобните и издржливи рачки обезбедуваат цврст, но удобен стисок.?Изработен е од високо издржлив материјал.совршен Водоотпорен, Кој е лесен и обезбедува долгогодишна употреба! Совети за перење : избришете само чисто, не користете абразивно средство за чистење. Не користете машина за перење за чистење на торбата, тоа ќе го оштети водоотпорниот слој.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата