Таткопринцеза цвет девојка круна бургундија невеста лента за глава свадба коса венец женски глава

Таткопринцеза цвет девојка круна бургундија невеста лента за глава свадба коса венец женски глава

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Оваа прекрасна сина цветна девојка круна е рачно изработена со љубов од САД и висококвалитетни материјали. Розите, зелените лисја и бобинки се расфрлани низ главата. Цветната круна е направена на прилагодливи жичани основи и е дизајнирана со отворен грб за да можете повторно да се наведнувате за да одговара на вашата големина. Врски назад со обезбедена лента. Прекрасна сина цветна круна со природен изглед со прекрасни рози и испреплетени со елегантни зелени лисја и деликатни бобинки. Оваа цветна круна е едноставно убаво парче погодно за невести, цветни девојки, деверуши, породилна фотосесија, моминска вечер, фотосесија на пикник на отворено.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата