TaweLun LED 100W зрак фаза Светло Строб, зум, 6+12 ротација на аспекти призма со лесна лента, DMX512 Контролен модул зрак Поместување на главата за роденденска свадба Божиќна ди

TaweLun LED 100W зрак фаза Светло Строб, зум, 6+12 ротација на аспекти призма со лесна лента, DMX512 Контролен модул зрак Поместување

Достапно за вашата нарачка
DEN 4480.00
Залиха:

Доминантна позиција : Во споредба со LED подвижната светлина на главата и традиционалното светло светло, светло на главата на главата има повеќе богати ефекти во боја. Поместена светлина на главата. Извор на светлина : 1x100w LED подвижна светлина на главата+30x0.2 W RGB 3in1 (лесна лента). ПРИСМ тркала : 6+12 ротација на аспект призма. Тркало со шема : 15+бело; тркало во боја : 17+бело. Зумирање, карактеристики на строј. Доминантна позиција : Во споредба со LED подвижната светлина на главата и традиционалното светло светло, светло на главата на главата има повеќе богати ефекти во боја. Поместена светлина на главата. Извор на светлина : 1x100w LED подвижна светлина на главата+30x0.2 W RGB 3in1 (лесна лента). ПРИСМ тркала : 6+12 ротација на аспект призма. Тркало со шема : 15+бело; тркало во боја : 17+бело. Зумирање, карактеристики на строј. 1. Обезбедена моќност : 120 W 2. ОБЕЗБЕДУВАЕ : AC100 V-240 V 50/60 Hz 3. Извор на светлина : 1x100 W LED+30x0.2 W RGB 3in1 (лесна лента) 4. Колорско тркало : 17+Бело 5. Паттерно тркало : 15+Бело 6.Призмот на тркалото : 6+12 ротација на фацетите Призма 7.Канели : 16/18 CH 8.ZOOM : Да 9.СТРОБЕ : Да 10.x Оска : 540 ° 11.Y Оска : 270 °. Боја : 13+бела. Призма 6+12 (може да ротира). Тркало во боја : 17+Бело шема тркало : 15+Бело призма тркало : 6+12 ротација на фацети призма. Страницата е лесна за употреба, може лесно да се поправи на DJ -светлосни штандови или каде и да сакате со флексибилна заграда за монтирање. Светлината на главата е супер светла за употреба во затворен простор во сцената, свадбата и другите различни прилики, ја зголемуваат романтичната атмосфера. 14,96 x 9,84 x 7,09 инчи. Тежина на производот : 7,5 кг. Бруто тежина : 9 килограми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата