TBGFPO 11 комплети четкички сликање мозочен удар масло сликарство за сликање мозочен удар кука линија за уметност алатка за кука кука пенкало

TBGFPO 11 комплети четкички сликање мозочен удар масло сликарство за сликање мозочен удар кука линија за уметност алатка за

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Мултифункционална, преносна и преносна. Косата е добра и мазна за употреба, а нацртаните линии се рамномерни и стилски. Пенкало е пријатно за допир и има силна адхезија. Погодно за сликарство на масло од гуаче. Отпорни на абење и тешко. Мултифункционална, преносна и преносна. Косата е добра и мазна за употреба, а нацртаните линии се рамномерни и стилски. Пенкало е пријатно за допир и има силна адхезија. Погодно за сликарство на масло од гуаче. Отпорни на абење и тешко. Мултифункционална, преносна и преносна. Косата е добра и мазна за употреба, а нацртаните линии се рамномерно и стилски. Пенкалото е удобно за допир и има силна лепење. : Plastic Category : Пенсули за акварел : Снабдување со масло за сликање : 1. Мора да ги ставите во вода брзо по употребата, во спротивно тие ќе се зацврстат. Бидете сигурни дека никогаш нема да ги оставите во вода и да ги исушите.2. Чистење : Бои засновани на вода - топла вода со сапуница, масло базирана/растворувач засновани на 3. Сушење/складирање : Лежете рамно или глава нагоре. Пакуван вклучен : 1 *Материјал за боја Имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме контактирајте ме, ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата