TCB Naturals Кондиционер за коса и Скалп Маслиново масло и витамин-Е тегла, 10 унца

TCB Naturals Кондиционер за коса и Скалп Маслиново масло и витамин-Е тегла, 10 унца

Достапно за вашата нарачка
DEN 124.00
Залиха:

Овој производ е произведен во САД. Овој производ е лесен за употреба. Колансиран коса и скалп маслиново масло и витамин-е тегла 10 унца (295 мл). Овој производ е произведен во САД. Овој производ е лесен за употреба. Колансиран коса и скалп маслиново масло и витамин-е тегла 10 унца (295 мл). TCB Naturals Collection и кондиционер на скалпот е мешавина од 100% природни екстракти од 100% . Хидрати сув скалп и спречува флагирање. Овој балсам е совршен за секојдневна употреба и за употреба на деца, дајте му на вашата коса здрав сјај без мрсна градба. ТЦБ природна кондиционер за коса и скалп содржи маслиново масло што помага во елиминирање на сувоста и го освежува скалпот додека го намалува кршењето на косата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата