Теди Бриџвотер потпиша 11х14 Фото ПСА/ДНК Минесота Викингс Автограмирана - Автограмирана НФЛ фотографии

Теди Бриџвотер потпиша 11х14 Фото ПСА/ДНК Минесота Викингс Автограмирана - Автограмирана НФЛ фотографии

Достапно за вашата нарачка
DEN 174.40
Залиха:

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од НФЛ. Теди Bridgewater потпиша 11x14 Photo PSA/DNA Minnesota Vikings Autographed Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија за мостри. Меморијабилии на Минесота Викингс.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата