Тегови Тегови Шестоаголни Гира Гира Машки Фитнес Дома Дами Мала Тежина Кг Комбинација Вежба

Тегови Тегови Шестоаголни Гира Гира Машки Фитнес Дома Дами Мала Тежина Кг Комбинација Вежба

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

€ ®Стабилна шестоаголна форма q : тегови против тркалање дизајн на шестоаголна форма, стабилно поставување, ви обезбедуваат стабилна поддршка, го прават вашиот процес на вежбање посигурен. € ●Висококвалитетна структура од леано железо q : Гира е исполнета со свинско железо Z18 Со висока густина, без заварување, висока густина, униформен центар на гравитација, издржлив, многу погоден за внатрешна и надворешна обука. €_ Површинска пвц облога за облога q : безбедност на површината на гира и заштита на животната средина гумена мешавина, без мирис, спречување на корозија, зголемување на издржливоста, намалување на бучавата, заштита на подот и подобрување на изгледот. €_ Погоден за било која возраст или пол : Тегови Гира е погодна за секој кој сака да вежба. Се користи за замавнување, мртво кревање, сквотови, стомачни и вежби за грабнување за многу мускулни групи и делови од телото, вклучувајќи бицепс, раменици, нозе итн. € ® Услуга по продажбата q : ви обезбедуваме совршена услуга по продажбата. Без разлика какви проблеми имате, не мора да се грижите, ве молиме контактирајте не, ние ќе се обидеме да го решиме вашиот проблем што е можно поскоро во рок од 24 часа. ● Вежбањето со гира вклучува повеќе мускулни групи одеднаш, што го прави гира одличен избор за вежбање на целото тело за кратко време. Овие тегови се направени од цврсто леано железо и се издржливи. Многу погоден за употреба дома, теретана или патување.● Карактеристики подобрете ја силата, издржливоста и координацијата аеробни вежби низ телото, согорување на маснотии.Подобрување на атлетизмот, агилноста и брзинатасе користи за подобрување на кондицијата и предизвиципараметар : ● Име На Производ : Котлебелови● Материјал : Гума + леано железо● Големина : 2,5 кг, 5 кг, 7,5 кг, 10 кг● Погоден за толпата : сите● Применливи сценарија : семејство, теретана и други тренинзи за сила● список На Производи : само Котлебелови * 1 пар, други производи се реквизити.● Време на испорака : 10-20 работни дена.Мерки на претпазливост : ● поради рачно мерење, производот има грешка од 1-3см.● Поради различни светла за снимање и различни резолуции на екранот, постои одредена разлика во бојата, што зависи од вистинскиот производ.● Топол потсетник : ако не ја примите стоката во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте не.● Добредојдовте во нашата продавница, има многу стилови на производи во продавницата, можете да отидете во продавницата за да пребарувате, ви благодарам што дојдовте, ви посакувам среќен шопинг!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата