Тек Стиз Премиум Игла За Самсунг Галакси А7 со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

Тек Стиз Премиум Игла За Самсунг Галакси А7 со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

Достапно за вашата нарачка
DEN 1043.20
Залиха:

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Samsung Galaxy A7 (2017) ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!. Обезбедува непречено искуство како пишување на вашиот уред со екран на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. ПОВЕЌЕ БЕЗБЕДНОСНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : постојат повеќе заштити од прекумерна струја, преполнување и прегревање за да се обезбеди безбедност на вашите уреди. ☝ПРЕМИУМ Игла Компатибилен Со Samsung Galaxy A7 (2017) Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Пакет!. (Сребрен) Врв Против Гребење-Врвот На Иглата Е Изработен од Мека И Гума Отпорна на Гребење. Отпорен на отпечатоци И Антилеплив Врв На Екранот, Одличен За Пишување Цртање Итн. Ги Ажуриравме Врвот И Иглата, Врвот Нема Да Се Откине И Иглата Повеќе Нема Да Го Гребе Екранот. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Нема Повеќе Големи Прсти бидејќи Ова Игла Има Подобра Точка на Допир Од Врвот на Прстот Што Дава Подобра Точност Малку Допир Се Фокусира како Клучеви На Конзолата.●Споделете Ги со Вашите Пријатели-Добијте Игла Со Непобедлива Цена Наместо Молив Со Висока Цена или Молив Самсунг. ●Лесно Носење И Многу Лесно и Компактно. Дизајнот на клипот Е Одличен За Клипирање во Вашиот Џеб, Ipad, Дневник Итн.●Универзално Шарено И светло Капацитивно пенкало-Работи на целиот уред со Капацитивен екран на допир ● ПОДОБРУВАЊА : ●не само компатибилен со паметен телефон, систем за навигација на автомобили итн. Но, исто така, одговара за сите уреди опремени со капацитивен екран на допир.●Дополнителни Ставки кои работат со ова се речиси Сите Повеќето i Pads, Таблети, Уреди, Површински Таблети, Мали Лаптопи, Chromebooks, се додека тие се екран на допир.●Тенок тело, лесен со дизајн на клип. Клипови токму во вашата торбичка за носење, книга или џеб●пенкалата за игла со клип, носете каде сакате.●Audetect Ic Технологијата автоматски го открива типот на уредот и неговите специфични потреби за полнење за подобрена компатибилност●Издржлив материјал - функцијата за пенкала со меки врвови и телото е изработено од висококвалитетен алуминиум.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата