Телефон Случај Покритие Сјај Случај Компатибилен Со Xiaomi Redmi Забелешка 9S/ Забелешка 9 Pro/Забелешка 9 Pro Max Случај Компатибилен Со Жени Девојки Девојка Искра Течни Лукс?

Телефон Случај Покритие Сјај Случај Компатибилен Со Xiaomi Redmi Забелешка 9S/ Забелешка 9 Pro/Забелешка 9 Pro Max Случај Компатибилен

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Изработен од висококвалитетен стп кожен материјал за да ви даде удобна сензација при држење. 3. Компактен, лесен, уникатен стилски дизајн, трендовски и удобно чувство. 4. Заштитете го вашиот вреден телефон од нула, прашина, шок. Сјај Случај Компатибилен Со Xiaomi Redmi Забелешка 9 S/ Забелешка 9 Pro/Забелешка 9 Pro Max.Течноста Е БЕЛО МИНЕРАЛНО МАСЛО, кое е безопасно за нашата кожа. Лесен за инсталирање и удобен за носење со*Карактеристики*сјајот што лебди срца се издвојува прекрасно, без да ја крие бојата на Телефонот.Подигнати рабови од сите четири страни напред за да спречите пукање на екранот кога ќе слета со лицето надолу.Донесете му на вашата сакана голема насмевка на нејзиното лице!!!!Повеќе ПРЕКРАСНИ во лице!.Апсорпција на удари со Жива Заштита на Аглите.Подигнат раб заштитете ја камерата и екранот.Прецизно исечоци Компатибилни со звучници,порти за полнење,камера и копчиња.Вклучен пакет : 1 x Случаеви овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти без да мора да го отстраните куќиштето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата