Телефонски зафат за Boxwave за Umidigi A11 - држач за навалување на Snapgrip, засилување на грбот наклон на навалување за Умидиги А11 - Зимско бело

Телефонски зафат за Boxwave за Umidigi A11 - држач за навалување на Snapgrip, засилување на грбот наклон на навалување за Умидиги

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

? [Телефонски зафат] Намалете го заморот на паметните телефони со држачот на навалување на Snapgrip. Овој мал производ се држи до задниот дел на вашиот A11 (или случај) и функционира како подобрувач на зафат за вашиот паметен телефон. Нема повеќе смартфон Пинки! Зафатете го без напор со вашиот индекс и среден прст!. ? [Двонасочно навалување] Држачот на навалување на Snap Grip има двонасочна функционалност на навалување што ја претвора во постојан и безбеден заден штанд. Облечете го вашиот омилен филм или видео на You Tube, седнете и уживајте без дури и да го држите вашиот A11!. ? [Компакт] лесно се компресира на помалку од сантиметар, така што тоа е надвор од патот. Само извлечете го за да го користите. ? [Висок квалитет] конструиран со силен, квалитетен поликарбонат материјал што е изграден да трае. ? [Напредно] Немојте само да се појавувате (здодевно). Однесете го на следното ниво : Snap, Grip и навалете се со држачот на Snapgrip Tilt!. Подобрете го зафатот на вашиот A11 со држачот на Snapgrip Tilt! Намалете го заморот на паметните телефони со држачот на навалување на Snapgrip. Овој мал производ се држи до задниот дел на вашиот A11 (или случај) и функционира како подобрувач на зафат за вашиот паметен телефон. Нема повеќе смартфон Пинки! Зафатете го без напор со вашиот индекс и среден прст! Држачот на навалување на Snapgrip има двонасочна функционалност на навалување што ја претвора во постојан и безбеден заден штанд. Облечете го вашиот омилен филм или видео на You Tube, седнете и уживајте, дури и без да го држите вашиот A11! Лесно се компресира на помалку од еден сантиметар, така што тоа е надвор од патот. Само извлечете го да го користите. Конструиран со силен, квалитетен поликарбонат материјал што е изграден за да трае. Не само поп (здодевно). Однесете го на следното ниво : Snap, Grip и навалете се со држачот на Snapgrip Tilt!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата