Темска долга долга долна облека на Бодтек за жени Поставете ладно време Премиум долг Longон Основен слој руно наречен горе и дното

Темска долга долга долна облека на Бодтек за жени Поставете ладно време Премиум долг Longон Основен слој руно наречен горе и

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

92% ултра мек полиестер 8% спандекс. Повлечете го затворањето. Ткаенина што изведува : Бодтек термичка долна облека за жени поставени се направени со мешавина од поли-спандекс што ви нуди 4-насочна истегнување. Нивната обвивка и шиење на руно спречуваат да се искинат и кине за долговечноста на вашиот термички. Лесна тежина : Ништо гломазно нема да те тежи. Нашите лесни женски термоли совршено се вклопуваат под облеката и како втора кожа. Нема да имате најголем дел за да го нарушите вашиот стил или обука. Удобност и дизајн : Бодтек долга долна облека, жени технологија за влага за влага на нашите долги жени жени ја уништуваат влагата додека ја елиминираат Чафинг и иритација на кожата. Така, можете да се опуштите или храбрите на отворено да го следат вашиот активен животен стил. Намалување на замор на мускулите : Со создавање притисок околу вашето тело, термолите на Бодтек за жени Студеното време ќе ја намалат количината на замор и болка може да наидете на пост-тренингот. Ова резултира во побрзо закрепнување. Дизајн и функција : Со уникатен плетен образец и поли-спандекс материјал, нашите микро-руно-обложени женски термички долна облека се зголемуваат за проширување. Тие се движат со вашето тело дозволувајќи слобода на движење и целосна подвижност, погодна за работа во затворено или на отворено, патување, кампување, скијање на скијање и како што се поставува женска пижама. Thermanенската термичка долна облека на Бодтек е дизајнирана за топлина и удобност. Долгата долна облека на нашата женска е направена од ултра-мек материјал за да ве задржи пријатно додека ја задржувате телесната топлина. Ткаенината што се протега се движи со вас и ве одржува суво во зима со своите карактеристики за влага.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата