Тенг Џин Отворена Тркалезна Корпа За Нантакет Со Рачки Рачно Ткаени Корпи За Чување За Велигден, Излети, Подароци, Домашен Декор И Друго неколку големини кои се дви?

Тенг Џин Отворена Тркалезна Корпа За Нантакет Со Рачки Рачно Ткаени Корпи За Чување За Велигден, Излети, Подароци, Домашен Декор

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Дизајнот што се реди го прави комплетот организатори лесен за ставање и складирање. Контејнерите имаат рамно дно што не се лизга на вашата маса. Може да се стави на резервоарот за тоалет, суетите во бањата, масите на влезот или ходникот, горниот дел од комодата за да се одржат тоалетите организирани. Процесот на управување со квалитетот се практикува пред лансирањето и на тотално традиционален начин за да бидете сигурни дека нема лош мирис, нема остри шила. Оваа кошница одговара на вашиот дом во секој поглед. Секоја Од Овие Отворени Тркалезни Корпи За Нантакет се одликува со подесена основа за Нантакет корпа од тврдо дрво, рачно заострени и закосени стапчиња од трска, од кои секоја е рачно изработена и рачно закосена, прекрасни рачки за корпи од пареа и фини и тесни ткаење кошници од трска од нантакет. Тркалезните корпи се одлични за списанија, игри, играчки за миленичиња, медиуми, предмети за домаќинството. Мултифункционалните послужавници се служат овошје, ужина, леб итн. Процесот на управување со квалитетот се практикува пред лансирањето и на тотално традиционален начин за да бидете сигурни дека нема лош мирис, нема остри шила. Секоја Од Овие Отворени Тркалезни Корпи За Нантакет се одликува со подесена основа за Нантакет корпа од тврдо дрво, рачно заострени и закосени стапчиња од трска, од кои секоја е рачно изработена и рачно закосена, прекрасни рачки за корпи од пареа и фини и тесни ткаење кошници од трска од нантакет. Може да се користи како полица за книги, канти за облека, внатрешна или надворешна, пренослива за пикник. Без разлика дали тоа е преку чист декор, складирање или организација за кујна, оставата, чајната кујна или бања. Нашите природни материјални украсни корпи се одличен начин да се направи разлика преку промовирање на одржлив начин на живот, внимателен и корисен подарок за секој што поддржува средина без пластика. Контејнерите имаат рамно дно што не се лизга на вашата маса. Секоја Од Овие Отворени Тркалезни Корпи За Нантакет се одликува со подесена основа за Нантакет корпа од тврдо дрво, рачно заострени и закосени стапчиња од трска, од кои секоја е рачно изработена и рачно закосена, прекрасни рачки за корпи од пареа и фини и тесни ткаење кошници од трска од нантакет. Тркалезните корпи се одлични за списанија, игри, играчки за миленичиња, медиуми, предмети за домаќинството. Може да се стави на резервоарот за тоалет, суетите во бањата, масите на влезот или ходникот, горниот дел од комодата за да се одржат тоалетите организирани. Може да се користи како полица за книги, канти за облека, внатрешна или надворешна, пренослива за пикник. Достапен е во неколку големини кои се движат од 3" 14", секоја со разновидна употреба. деца шопинг кошница за намирници мали деца. Кажи збогум на ѓубре фиоки засекогаш!. Нашите природни материјални украсни корпи се одличен начин да се направи разлика преку промовирање на одржлив начин на живот, внимателен и корисен подарок за секој што поддржува средина без пластика.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата