Тенсикоко 1 пар широки нозе панталони за жени летни памучни постелнина широки панталони за нозе

Тенсикоко 1 пар широки нозе панталони за жени летни памучни постелнина широки панталони за нозе

Достапно за вашата нарачка
DEN 330.88
Залиха:

Дизајнот на широки панталони за нозе го прави погоден за секакви фигури, и со нежен ланциден мрзлив вкус. Модерен и едноставен стил на изглед, може да се совпадне со разни дневни врвови. И, со еластична лента за половината, лабавиот дизајн ви дава поудобно искуство со носење. Со широки нозе, пантолоните се лабави и удобни, совршени за носење за јога. Користен материјал со високо одделение, дишење и пријателски расположен, удобно и ладно за носење во лето. Дизајнот на широки панталони за нозе го прави погоден за секакви фигури, и со нежен ланциден мрзлив вкус. Модерен и едноставен стил на изглед, може да се совпадне со разни дневни врвови. И, со еластична лента за половината, лабавиот дизајн ви дава поудобно искуство со носење. Со широки нозе, пантолоните се лабави и удобни, совршени за носење за јога. Користен материјал со високо одделение, дишење и пријателски расположен, удобно и ладно за носење во лето. Тентикоко 1 пар широки нозе панталони за жени летни памучни панталони со широки нозе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата