Тепих со задебелени скалила за задебелени скалила 4 парчиња 28 x 9 Дополнителен дебел чекор тепих за скали што не се лизгаат скалила, отпорни на коса и прашина, скалил?

Тепих со задебелени скалила за задебелени скалила 4 парчиња 28 x 9 Дополнителен дебел чекор тепих за скали што не се лизгаат

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Големина : 28 "x 9". Дебелина : 0,35 ". Материјал : меко влакно. Чистење : правосмукалка. Области, осигурувајќи се дека нема да се спушти или пилула како долги душеци за куп. ✅ Лесно одржување : Дизајнирано со рамна површина што не става нечистотија или прашина, едноставно е да се исчисти и не привлекува коса. Одлично за луѓе со респираторни проблеми. Secureивори на нелизгачки душеци : Во кои има својства за самолепливо и нелизгање, нашите шари за скали се совршени за употреба на чекори од дрво и винил, обезбедување на засилена безбедност и стабилност. Effectiveефективна заштита : Скалините на скалите ве спречуваат да се лизгаат вас и членовите на вашето семејство и да ги заштитат скалите од гребнатини. Installидање без каса : Да се ​​инсталира, едноставно исчистете и исушете ги чекорите, излупете го филмот и нанесете притисок за да ги придржувате шарите. ✅ Екстра-дебела издржливост : Со полиестерски материјал со висока густина со мерка 0,35 "дебела, нашиот скалил тепих нуди исклучителна отпорност на абење за области со висок сообраќај, осигурувајќи дека нема да има душеци или пилули како долги душеци за куп. Со рамна површина што не става нечистотија или прашина, едноставно е да се исчисти и не привлекува коса. Одлично за луѓе со респираторни проблеми. Тажните се совршени за употреба на чекори од дрво и винил, обезбедување на засилена безбедност и стабилност. ✅ЕФЕКТИВНА ПРОЦЕСТИРА : Исчистете ги и исушете ги чекорите, излупете го филмот и нанесете притисок за да ги придржувате шарите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата