Терминали RNG CBL LUG NON-INSL 2,6-6 mm2 m5,

Терминали RNG CBL LUG NON-INSL 2,6-6 mm2 m5,

Достапно за вашата нарачка
DEN 526.40
Залиха:

ROHS_MOUSER : Y. Производ : Терминали за завртки. Тип : прстен. Wiregaugemin : 14 Awg. ROHS_MOUSER : Y. Производ : Терминали за завртки. Тип : прстен. Wiregaugemin : 14 Awg. Спецификации : ROHS_MOUSER : Y Производ : Терминал на завртки Тип : Ринг Wiregaugemin : 14 AWG Wiregauge Max : 10 AWG Stud_Tabsize : M5 Teasnation Style : Crimp Mounting Style : Завртки Изолација : Не изолирана боја : Сребрена контакт со контакт : TIN CONTONTEMATER : ТЕРМИНАЛЕНТИ : Терминали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата