Терве Беа Голема Закачалка Со Решетка За Чевли Висечка Решетка За Палто Полица Со Куки Држач За Облека Монтиран На Ѕид Идеален За Дневна Соба Спална Соба Бања И Скл?

Терве Беа Голема Закачалка Со Решетка За Чевли Висечка Решетка За Палто Полица Со Куки Држач За Облека Монтиран На Ѕид Идеален

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Бидејќи сте отпорни на ' рѓа, совршена решетка за палто и клупа за складирање чевли, ви овозможуваат да ја обесувате облеката, чантите, чадорите и да ги чувате чевлите, чантите за кутии за складирање на ограничен простор. ТЕШКА НОСИВОСТ : оваа решетка за палто монтирана на ѕид е дизајнирана да биде доволно цврста за да ги држи вашите палта, чанти, крпи, накит, облека, капи, чанти, шалови, кабли за напојување, чаши,каишки за кучиња итн. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : секогаш сме достапни да обезбедиме професионална услуга за клиенти пред и по купувањето, затоа не чекајте повеќе и уживајте во тоа во моментов. Заштеда На Вашиот Простор-куките поставени на Ѕид можат да ги закачат вашите крпи/палта/наметки, Можат да ви заштедат простор и да го направат вашиот дом поуреден. Убав Носивост-Нашиот цврст го поканува гостинот да се чувствува како дома име на производот : решетката За Палто е рустикална тема со голем број куки што ги барате, ја најдовте со оваа прекрасна решетка за палто.Содржина на пакетот : - 1 х Решетка За Палто (другите украсни предмети на сликата не се вклучени.).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата