Тетон Спортски ранец-шатори-шатори Тетон Спорт Виста Брз шатор

Тетон Спортски ранец-шатори-шатори Тетон Спорт Виста Брз шатор

Достапно за вашата нарачка
DEN 2079.84
Залиха:

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Мрежа. Увезени. Брзо кампување шатор со моментално поставување : кампувањето е лесно; Купувањето на шаторот ќе трае подолго од поставувањето; Извадете го, заклучете ги столбовите, повлечете го влечењето и сте завршиле. Систем за спиење на две лица : Поп -доп купол шатор со брзо и лесно поставување; За кампување на теренот или два тетонски спортски универзални кампови за некои сериозни застапени. Останете суви : Цврстиот шатор за микро решетки вклучува стандарден водоотпорен Rainfly; Побарајте ја елитната Rainfly што целосно се протега на земја ако ги користите COTS - продадени одделно. Соба со поглед : Извлечете се од градските светла и уживајте во целосен поглед на Млечниот пат; Целосното мрежно врвот овозможува совршено искуство со starвездено; Уживајте во кампување искуство што е надвор од овој свет. Ветување за спортски тетон : Дојдете до нашиот неверојатен тим за поддршка на производи ако имате какви било прашања или проблеми; Можете да сметате на нас за да ве грижат и да се вратат на отворено со тетонските спортови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата