Тетоважа Тетоважа Покрие Коректор Ракав, 2-ПАКЕТ, Рачниот Зглоб или Подножјето покриеност, UPF 50 Заштита, Лизга Слободен, За Мажи &засилувач; Жени, ЦРНА, ЕДНА ГОЛЕМИНА

Тетоважа Тетоважа Покрие Коректор Ракав, 2-ПАКЕТ, Рачниот Зглоб или Подножјето покриеност, UPF 50 Заштита, Лизга Слободен, За

Достапно за вашата нарачка
DEN 255.20
Залиха:

2 ракави по пакет!. Мазни и скриени шевови и Без Прикажано Лого за чист изглед. Мешавината од ткаенина има мат финиш, а не сјајна. 50 заштита од сонце за вашите раце. Го штити вашето мастило од избледување и промена на бојата. Ја штити вашата кожа од штетно УВ зрачење. Оригиналниот бенд црн од Татјакет е совршен за одржување на тетоважи, последователна нега и прикривање. Чувајте ги овие тетоважи чисти и сјајни и ако вашето работно место бара прикривање, Татјакетот го има.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата