Тетра САД Тетра Цихлид Снегулки Храна 5 5.65 мл.

Тетра САД Тетра Цихлид Снегулки Храна 5 5.65 мл.

Достапно за вашата нарачка
DEN 88.00
Залиха:

Поради оваа причина, тие создадоа целосно мени со храна за да помогнат во задоволувањето на потребите на секоја риба; од долни колибри до топ-колибри и мали Бета до Големи Циклиди. Тетрацихлидните Снегулки Тетрацихлидните Снегулки обезбедуваат нутритивно урамнотежена исхрана за сите циклиди. Чипс : тетра крцкавите лебдат подолго и создаваат помалку отпад. Од тоа време, Тетра разви едно од најсеопфатните тела на знаење за храна од риба од снегулки во светот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата