Thintom Mens Barbell Pendant ѓердан фитнес салата за глувци со приврзок ѓердан за мажи за мажи вклучуваат 23,7 инчи синџири

Thintom Mens Barbell Pendant ѓердан фитнес салата за глувци со приврзок ѓердан за мажи за мажи вклучуваат 23,7 инчи синџири

Достапно за вашата нарачка
DEN 215.04
Залиха:

Материјал : Не'рѓосувачки челик со црна/златна вакуумска позлата, хипоалергичен, отпорност на ладилни и 'рѓа, лесен за одржување и одржување на тоа да изгледа ново, со врежани букви врежани, охрабрувачки приврзоци, да ги потсетуваат луѓето да живеат соодветно живот, секогаш да бидат ентузијасти. Цврст и тежок приврзок за мрена. Мерења : Должина 1,69 "(43мм), ширина 0,59" (15мм), тежина на приврзоци 59 грама (вклучуваат ланци). Дојдете со цврст ланец на кутии, 3мм x 23,7 "црн ланец од не'рѓосувачки челик со затворач на јастог. Пакет со кадифена торбичка за подароци, да се наградувате, или да ја претставите вашата сакана со неа за роденден, дипломирање, Велигден, Божиќ, годишнина, подароци за Денот на благодарноста, итн. Не'рѓосувачки челик гарнир со приврзоци за мажи и момчиња, елегантен дизајн и убаво полиран, елегантен и сјаен, тежок ѓердан од приврзоци, потсетувајќи се да бидете во форма. Rust and Fade. Тоа е без никел и хипоалергичен, можете да бидете сигурни дека носете. ★ Повеќе од накит за теретана : Покрај тоа што е еден од поуникатните ѓердан за loversубителите на фитнесот, ова око за привлекување на фитнес накит обезбедува парче за разговор што го олеснува отворањето за вашата вера и да го споделите со другите, правејќи го тоа Повеќе од само накит за теретана. ★ Погодно за : Одлично за секојдневно носење и специјална пригода, како годишнина, ангажман, забава, средба, датира, свадба. ★ Убав подарок : Ова парче накит ќе биде убав подарок за вашиот брат, татко, момче и други loversубители на фитнес. ★ Содржина на пакетот : 1 x Barbell ѓердан за приврзоци.1 X Цврст ланец на кутии Кој изберете накит од не'рѓосувачки челик? Накит од не'рѓосувачки челик е отпорност на опаѓање, лесен за одржување и не е подложен на гребнатини, дупки или вдлабнатини. Накит од не'рѓосувачки челик е исто така хипоалергичен, тој е одлична алтернатива за луѓето кои имаат реакции на кожата со други метали. Ако претпочитате нешто поразлично со уникатен дизајн, ние нудиме повеќе избори за машки накит во нашата продавница, навистина вреди да се разгледа повеќе убавина во Thintom.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата