Тим Напор Виланова Диви Мачки Топката Маркер Во Собата

Тим Напор Виланова Диви Мачки Топката Маркер Во Собата

Достапно за вашата нарачка
DEN 240.64
Залиха:

Два преголеми 40мм топчести маркери. Две 25мм железо печат топката маркери. Украсени со тимски трговски марки. Комплетот за обележувачи на топки вклучува два преголеми маркери со топка од 40мм украсени со повеќе тимски трговски марки и два маркери со топка со железен печат од 25мм со тимски трговски марки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата