Тинејџерски Вог Степлер

Тинејџерски Вог Степлер

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Qty е 2pk, Teen Vogue Stapler, големина : 4 во x 1 in. Ве молиме наведете ја бојата или дизајнот што го сакате. Боите вклучуваат : сина и виолетова, дното е виолетова. Сива со црно бело розово и зелени дамки, дното е сино. Црно -бело и дното е розово и бело со букви и дното е црвено. Qty е 2pk, Teen Vogue Stapler, големина : 4 во x 1 in. Ве молиме наведете ја бојата или дизајнот што го сакате. Боите вклучуваат : сина и виолетова, дното е виолетова. Сива со црно бело розово и зелени дамки, дното е сино. Црно -бело и дното е розово и бело со букви и дното е црвено. ** Количина е 2pk, Teen Vogue Stapler ***Ве молиме наведете ја бојата или дизајнот што го сакате. *Боите вклучуваат : сина и виолетова, дното е виолетово *црно -бело и дното е розово *бело со букви и дното е црвено.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата