Тиролски Од Френк Вајтинг Стерлинг Сребрена Вечера Вилушка 7 1/2

Тиролски Од Френк Вајтинг Стерлинг Сребрена Вечера Вилушка 7 1/2

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Состав : Стерлинг Сребро. Возраст : 1850-1899. Бренд : Френк М. Вајтинг. Тип : Вилушка. Тиролски Од Френк Вајтинг стерлинг сребрена Вечера Вилушка 7 1/2; во моделот Тиролски Од Френк Вајтинг. Тој е монограмиран (монос варира) и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата