TOADDIDDO Лесни Airtag Привезок Мандала Цвет Шема AirTag Тракер Заштитен Држач Со Анти-Изгубени Приврзок За Клучеви За Деца Миленичиња Ранци Багаж

TOADDIDDO Лесни Airtag Привезок Мандала Цвет Шема AirTag Тракер Заштитен Држач Со Анти-Изгубени Приврзок За Клучеви За Деца

Достапно за вашата нарачка
DEN 127.84
Залиха:

①Материјал е Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, му дава на вашиот воздушен ознака сеопфатна заштита од гребнатини и го продолжува работниот век. `+Големина е Приближно 3, 3х1, 5 инчи / 8, 5х3, 7 см; совршено се вклопува за аеродромот и е целосно заштитен.(ЗАБЕЛЕШКА : Воздушните Ознаки не се вклучени). €Карактеристика●држачот за приврзок за клучеви за воздушна ознака може да се поврзе со клучот од вашиот автомобил, чантата, детската училишна чанта, појасот за кучиња, скапоценостите итн. Можете лесно да се закачите на се што сакате да следите; може да го заштити пронаоѓачот на клучеви од удар, пад и гребнатини; лесно отворање/затворање на затворачот на пролетниот прстен помага за брзо заклучување/отклучување. ①Прилика е компактен и лесен, има разновиден дизајн за да изберете, што може да ги задоволи барањата на различни луѓе; Користејќи го металниот прстен за клучеви, можете да го закачите вашиот воздушен ознака каде и да ви треба, може да биде на торба, куфер, колер за миленичиња, клучеви итн. ●Подарок●Осветлете го денот на вашата сопруга, девојка, сопруг, момче или дете со врвен привезок За Воздушни Ознаки. Држач За Воздушна Ознака! Карактеристика : Големина : Мери приближно 3, 3х1, 5 инчи / 8, 5х3, 7 См Материјал : Изработен од Висококвалитетна Карактеристика на полиестерска ткаенина : лесно можете да се закачите на се што сакате да следите; може да го заштити пронаоѓачот на клучеви од удар, пад и гребнатини; лесно се отвора/затвора спојката на пролетниот прстен помага за брзо заклучување/отклучување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата