Tofficu 4PCS Roller Riller Roller Tape Roller Ink Brayer Printmaking Brayer Rubber Robleer за уметничко масло за сликање Алатка за масло гума ролери за ролери за блајер за мастило апликација за движење на ?

Tofficu 4PCS Roller Riller Roller Tape Roller Ink Brayer Printmaking Brayer Rubber Robleer за уметничко масло за сликање Алатка

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Ролерот за мастило : Неговата мазна површина исто така помага да се дистрибуира мастило или лепак рамномерно. Во голема мера подобрување на вештините за занаетчиско печат или сликарство. Ролери Брејер : -Рачката е нелип, лесна за зафаќање и лесен за ракување., Донесете поголема погодност. Ролери за лепак : Лесен за употреба- Ролерот за лепак е лесен за движење, може да се премести без да се притисне напорно, да ви даде удобен допир и пријатно корисничко искуство. Гума ролери : Широка употреба. За блокови за мастило, врежани површини, печатење, печатење, белешки, позадини ,. Брејер : Премиум гума квалитет, не е лесен за кршење или деформација, безбеден и издржлив за употреба, служење живот. Ролерот за мастило : Неговата мазна површина исто така помага да се дистрибуира мастило или лепак рамномерно. Во голема мера подобрување на вештините за занаетчиско печат или сликарство. Ролери Брејер : -Рачката е нелип, лесна за зафаќање и лесен за ракување., Донесете поголема погодност. Ролери за лепак : Лесен за употреба- Ролерот за лепак е лесен за движење, може да се премести без да се притисне напорно, да ви даде удобен допир и пријатно корисничко искуство. Гума ролери : Широка употреба. За блокови за мастило, врежани површини, печатење, печатење, белешки, позадини ,. Брејер : Премиум гума квалитет, не е лесен за кршење или деформација, безбеден и издржлив за употреба, служење живот. Список на пакети 4 X Карактеристики на ролери за гумени - Големина : 20,00 x 15,00 x 3,00 см/ 7,86 x 5,89 x 1,18 инчи за сликање на масло. - Материјал : Гума + пластична гумена ролери. - Боја : Апликатор за мастило со црвено ролери. - Рачката е нелип, лесна за зафаќање и лесен за ракување., Донесете повеќе погодности за уметност Брејер. - широка употреба. За блокови за вметнување, врежани површини, печатење, печатење, белешки, позадини, итн. Апликатор за печат на мастило. - Овие четки за ролери се совршени за сликање, печатење или печат. Тој е способен да слика голема површина многу брзо печат на ролери. - Одличен занает и дизајн ќе ви дадат удобно чувство на допир и пријатно ролери за ленти за корисничко искуство. - Премиум квалитет на гума, не е лесен за кршење или деформација, безбеден и издржлив за употреба, служење на животно печатење BRAYER.DOWS OPRICERRUBBER BRAYER Овие ролери се добри за дистрибуирање на мастило или лепак рамномерно за да завршите печатење и печат непречено и чисто. , користете го овој валјак за да ги задоволите вашите дневни потреби за сликарство, начин да го направите вашиот процес на DIY полесен и брз. Silicone Rople Roller совршен избор за подароци за секој artубител на занаетчиски производи, покажете им ја вашата loveубов и загриженост.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата