Тока Надолу DLS-W30732-W Поводник Сплитер-Гранџ Шара Црна/Бела, 1.5 W-30 L

Тока Надолу DLS-W30732-W Поводник Сплитер-Гранџ Шара Црна/Бела, 1.5 W-30 L

Достапно за вашата нарачка
DEN 342.88
Залиха:

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1,5" широк. Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски сплитер за поводник за кучиња е направен за да го покаже уникатниот стил на вашето куче низ сите сезони. Со над инженерски клип и силен прстен, овој издржлив сплитер може да издржи се што вашите кучиња можат да јадат. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Достапни се соодветни каишки и јаки. Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски сплитер за поводник за кучиња е направен за да го покаже уникатниот стил на вашето куче низ сите сезони. Со над инженерски клип и силен прстен, овој издржлив сплитер може да издржи се што вашите кучиња можат да јадат. Овој производ е официјално лиценциран со Тока Надолу.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата