Томи Хилфигер Машки Големи &засилувач; Висок Водат Памук Чино Панталони Во Класичен Одговара

Томи Хилфигер Машки Големи &засилувач; Висок Водат Памук Чино Панталони Во Класичен Одговара

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

97% Памук, 3% Спандекс. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. Белег на класичниот стил, чино панталоните на томи Хилфигер за мажи се најпродавани сезона по сезона, благодарение на нивниот остар изглед, јасното чувство и ултра удобното истегнување. КУЛ УДОБНОСТ : тимот На Томи користеше врвен памук ткаен со навестување на растегливи влакна за да обезбеди отворање на нивната голема нога 21.5"; преден пораст 14.5". Создадете полиран, скроен изглед со овие машки чиноси на томи Хилфигер. Овие Големи и Високи чино панталони за мажи ќе ве одржат да се чувствувате удобно и лежерно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата