Томсон - TSFB16-Линеарна Перница Блок Лого: 1 Во Bore Dia. , 2.75, Алуминиумска Легура

Томсон - TSFB16-Линеарна Перница Блок Лого: 1 Во Bore Dia. , 2.75, Алуминиумска Легура

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Линеарна Перница Блок Лого : 1 Во Создаден Диа. Линеарна Перница Блок Лого : 1 Во Создаден Диа. (Во.), 2.75, Алуминиумска Легура оваа листа е за секој. Техничка Спецификација Точка Линеарна Перница Блок Лого Тип Затворени Создаден Диа. (Во.) 1 Во Вкупна Должина (Во.) 5.33 Во Прирабница Диа. (Во.) 2.75 Дебелина Прирабница (Во.) 0,9 Во Барел Диа. (Во.) 2.25 Во Монтажа Дупка Центар(Во.) 2.125 Во Монтажа Дупка Диа. (Во.) 5/16-18 Динамички Капацитет На Оптоварување (Лб.) 2, 100 Материјал Алуминиумска Легура Боја Сребро За Употреба Со Томсон Вратило оваа ставка е ограничена за меѓународна продажба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата