Топ Пакет Снабдување Затворач Коверти, 11 1/2 х 14 1/2, Крафт

Топ Пакет Снабдување Затворач Коверти, 11 1/2 х 14 1/2, Крафт

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Засилените метални спојки на овие пликови овозможуваат повторна употреба на пликови. За безбедна, постојана заптивка, навлажнете ја размавта за џвакање и притиснете затворено. Силен 28 фунти. ткаени пликови. Земја на потекло : Сад. 11 1/2 х 14 1/2" Крафт Затворач Коверти. Засилените метални спојки на овие пликови овозможуваат повторна употреба на пликови. За безбедна, постојана заптивка, навлажнете ја размавта за џвакање и притиснете затворено. Силен 28 фунти. ткаени пликови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата