ТОПСТРОНГГЕР 1 Ом 1500 Вати Класа Д Целосен Опсег Моно Блок Засилувач, 1/2/4 Ом Стабилен, Далечински Сабвуфер Контрола, Сабвуфер Засилувачи

ТОПСТРОНГГЕР 1 Ом 1500 Вати Класа Д Целосен Опсег Моно Блок Засилувач, 1/2/4 Ом Стабилен, Далечински Сабвуфер Контрола, Сабвуфер

Достапно за вашата нарачка
DEN 1919.84
Залиха:

1500 Вати @1-Ом Макс Моќ. 800 Вати @2-Ом Макс Моќ. 510 Вати @4-Ом Макс Моќ. Влезови на високо И Ниско Ниво. Префрлување Влез Чувствителност. Димензии : 7 3/4" (Л) х 9" (Ш) х 2" (Ч). Овој Моно Засилувач Од Серијата ТСГ Е Стабилен од прво Одделение за Конкуренција, што ви дава уште поголема моќност и опции за ожичување за вашиот систем! Користејќи електрана Од Класа Д, TSG-1100.1 D се одликува со променлив бас поттик со TSG-EQ, а Променливиот Бас Поттик 0 до 12db(50 Hz) ви овозможува да го прилагодите нискиот бас во опсегот на засилување на начинот на кој ви се допаѓа. Користете ги излезите со целосен опсег за да го проширите вашиот систем со други засилувачи на бас или засилувач со целосен опсег за да го завршите вашиот систем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата