ТОСЕЈ 24 Гроздобер Рачно Изработени Капчиња Кукли Чипка Чаша За Капчиња Подлога Подлога за Подлога декорација За Свадбена Чајна Забава 2-7 инчи

ТОСЕЈ 24 Гроздобер Рачно Изработени Капчиња Кукли Чипка Чаша За Капчиња Подлога Подлога за Подлога декорација За Свадбена Чајна

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Продавница За Занаети ТОСИ : 100% Премиум памучна рачно изработена, комплет чипка со капчиња со убава разновидност на големини и дезени, Боја : 24 парчиња Бела Боја. Повеќенаменски Декор За Дома/Маса : Совршен за употреба Како хеклани подлоги ,облека за маса, тркачи на маса, подлоги за маса, салфетки, прекрасен асортиман со различни големини, форми и дезени, во широка употреба за украсување на вашиот дом облекувајќи ја вашата маса за забави и дом. Совршен за секојдневна употреба : Празници и специјални настани-Денот На Вљубените, Велигден, Денот На Мајката, Денот На Таткото, Ноќта На Вештерките, Денот На Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Годишнина, Роденденска Забава, Свадба, Чајна Забава, куќа-затоплување, Невестински Туш, Туш За Бебиња, Фаќачи На Соништа, Бохо Декор итн. Одлично За Сам Занаетчиски Проект : САМОСТОЈНИ украси За Новогодишна елка , фаќачи на соништа, закачување на ѕид , занаетчиски дизајн на прозорец , ламба за абажур/ламба ,тркач или завеси, Капи Од Тантела, Навлака за Перници ,која било уметност со обрач и проект што сакате да го креирате. Сзи : прибл. 2" -7 " Заокружете го секое парче, Комплет од 24 парчиња, перат и еднократно.Ве молиме дозволете димензиите малку да се разликуваат во рамките на 6% поради процесот на капчиња за раце. Карактеристики На опис на производот : рачно изработениот капчиња елегантен ќе биде привлечна декорација за вашиот дом и ќе го донесе вашиот дом повеќе топло и ќе почувствува хармонија. Toseey Чипка Круг Doilies се совршени за дома украсување од Чаши, Очила, Плочи За Чај Коцки. Овие дупки се направени од хеклан памук со извонредна карактеристика на еднократно и перат. Tosey doilies исто така ќе биде одличен додаток за сите специјални прилики, како Годишнини, Божиќни забави, забави на Вљубените, свадби. Спецификации на производот : - Боја : Бело -100% Памук, 100% Рачно Изработена-Долготрајна и лесна нега, го прави ова идеално за секојдневна употреба. Машинско перење ладно деликатно, но миењето раце е многу предложено. - Големина : прибл. 2" - 7 " - Боја : 24 парчиња Белиот Пакет Вклучува : - прибл. 2" - 7 " памучни чипка, Пакет од 24. - една повторно употреблива патент торба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата