Tourte стил на виолончело нем

Tourte стил на виолончело нем

Достапно за вашата нарачка
DEN 108.64
Залиха:

Добро се монтира на жиците помеѓу мостот. Направено од гума. Лесен за промена. Големина : 1,38 x 0,5 инчи/35мм х 13мм. Одлично за станови. Турте стил на виолончело со големина на нечистотија : 1,38 x 0,5 инчи/35мм х 13мм пакет : 1 пакет виолончело нем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата