Тојвијан 2 парчиња Ѕвер Ограда Модел Играчки За Хрчаци Минијатурни Играчки Мали Животни Играчки Падок Ограда Играчка Мини Кафез Украс Животински Кафез Декор Мал К?

Тојвијан 2 парчиња Ѕвер Ограда Модел Играчки За Хрчаци Минијатурни Играчки Мали Животни Играчки Падок Ограда Играчка Мини Кафез

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

КОРАЛ МЕЧУВАЊЕ ДОДАТОЦИ играчката има соодветна големина, дополнителна декорација за мини куќи. ФАРМА ОГРАДА играчка Изработени од добар пластичен материјал, со исклучителни детали и фина изработка, овие минијатурни Кафез е. МАЛ КАФЕЗ за МИЛЕНИЧИЊА минијатурниот Кафез може да биде обоен самостојно, за да биде деликатна декорација на Оградата на мини куќата. МИНИЈАТУРЕН КАФЕЗ овие мини пластични кафез модел е мини куќа материјали, многу практични. МИНИЈАТУРНА ОГРАДА играчката има соодветна големина, одлична дополнителна декорација за мини куќи. Список на пакети 2 Карактеристики На Модели на кафези-Боја : Сив минијатурен кафез-Големина : 11, 20Х8, 10Х7, 80см/4, 40Х3, 18х3 украс на кафез. - Материјал : Пластична минијатурна самовила ограда-совршен додаток за куќа, за креативна комплетна куќа спална соба сцена. Постојат 4 дупки за фиксирање на горниот дел од кафезот, дијаметарот е 1,9 мм, погоден За минијатурни додатоци за животни со завртки М2. - Овој мини пластичен Кафез може добро да се совпадне со вашите други занаети, погоден е за ВАС сами да НАПРАВИТЕ уникатен занает мал кафез за миленичиња. - Играчката има соодветна големина, одлична дополнителна декорација за мини куќи САМ мини кафез. - Овој минијатурен Кафез е додатоци за куќа, лесен за поставување и многу разноврсен мини реквизит за куќа. - Изработен е од врвен пластичен материјал, природен и практичен за трајна употреба мини куќа кафез модел.Опис на стокатамини самостојни модели на алатки изработен е од одлични материјали за изработка, цврст и креативен.кафези за џуџести хрчаци може да биде натоварен со мали животни, ИЛИ САМОСТОЈНИ други модели.фарма ограда играчки дали сакате некој украсен украс на вашите мали миленици? Нашиот Пластичен Кафез За Миленичиња ќе биде вашиот добар избор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата