Toyvian 12 парчиња хартиени торби за хартии за забави за забави торбички што можат да се рециклираат со добра торби за родендени свадби за бебиња тушеви шопинг

Toyvian 12 парчиња хартиени торби за хартии за забави за забави торбички што можат да се рециклираат со добра торби за родендени

Достапно за вашата нарачка
DEN 172.32
Залиха:

Ракувајте со дизајн, ќе се чувствувате многу удобно на рацете. Starвездена хартија за хартија хартија хартија едноставна лесна практична торба за чување чанти за чанти за облека за подароци. Погодно за дома, продавница, шопинг итн. Погоден за складирање облека, подароци, колачиња, чоколади, бонбони и многу повеќе. Моделот на starвезда со двојна страна е убава. Ракувајте со дизајн, ќе се чувствувате многу удобно на рацете. Starвездена хартија за хартија хартија хартија едноставна лесна практична торба за чување чанти за чанти за облека за подароци. Погодно за дома, продавница, шопинг итн. Погоден за складирање облека, подароци, колачиња, чоколади, бонбони и многу повеќе. Моделот на starвезда со двојна страна е убава. Опис Овие торби се совршени за складирање облека, подароци и многу повеќе. Моделот со двојна starвезда ќе биде многу привлечна и убава. Направени од високо квалитетен материјал за хартија, тие се лесни и издржливи. Ракувајте со дизајн, можете лесно да ја носите облеката, подарокот или другите работи. и нетоксично.- Погоден за складирање облека, подароци, колачиња, чоколади, бонбони и повеќе. Ефект, осветленост на мониторот, рачно мерење, итн., Може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодариме! Пакет вклучувајќи 12 x торби за складирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата